TROFY

Tradycja jakości

Zobacz więcej

Akcesoria

Posiadamy szeroki wybór akcesoriów prawniczych, akademickich oraz studenckich. Akcesoria prawnicze: biret sędziowski, młotek i krążek rezonansowy. Akcesoria akademickie: pelerynka rekorska, birety w kilku wariantach kolorystycznych, rękawiczki. Akcesoria studenckie: czapki z daszkiem w kilku wariantach kolorystycznych, czapki klasyczne w kilku odcieniach oraz pompony. Zapraszamy do kontaktu.

Birety prawnicze i akakemickie

Birety akademickie w wersji miękkiej lub sztywnej dostępne w różnych kolorach (czerwony, granatowy, bordowy, złoty). Birety sędziowskie klasyczne.

Pelerynki rektorskie

Dostępne w dwóch rodzajach wykończenia. Futro imitujące gronostaja kórlika lub nutrie.

Tradycja jakości

Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest produkcja tóg dla środowiska prawniczego i akademickiego. W okresie naszej działalności wykonalismy kilka tysięcy tóg dla wyższych uczelni (togi rektorskie, dziekańskie, studenckie i inne) oraz kilkanaście tysięcy tóg dla prawników. Produkowane przez nas togi są wykonane z wysokiej jakości materiałów wełnianych i elano-wełnianych charakteryzujących się odpornością na zagneicenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji (do 10 dni).

Zobacz więcej

Zamówienie online

Zachęcamy do złożenia wstępnego zamówienia online. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Informacje o produkcie: akcesoria

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego